• Rozbudowa Szkoły

• Rozbudowa szkoły podstawowej w Żukach.

Współpraca dyrektora, samorządu i rodziców doprowadziła do remontu  i rozbudowy naszej szkoły.                                       W roku 1996 zawiązał się Społeczny Komitet Rozbudowy Szkoły,                                                            której przewodniczącym został pan Józef Konciak.                                                   Remont i rozbudowa rozpoczęły się w czerwcu 1999  roku. Dzięki temu znacznie polepszyły się  warunki socjalne szkoły. Przybyły dwie izby lekcyjne, sala gimnastyczna,                                                                      pracownia informatyczna, szatnia i toalety.                                                                                        Dnia 29 listopada 2000 roku odbyła się uroczystość otwarcia wyremontowanej                                  i rozbudowanej szkoły.